Dongfeng Motor Slovakia: Inovácie a udržateľnosť na čele automobilového priemyslu

Bratislava, 15. septembra 2023 – Dongfeng Motor Slovakia, vedúci hráč v automobilovom priemysle na Slovensku, opäť potvrdzuje svoj záväzok k inovácii a udržateľnosti v oblasti výroby automobilov.

Sme motor inovácií: Od svojho vzniku sme sa v spoločnosti Dongfeng Motor Slovakia venujeme vývoju a výrobe automobilov, ktoré nie len prekonávajú očakávania našich zákazníkov, ale zároveň rešpektujú našu planétu. Naša snaha o neustále zdokonaľovanie a využívanie najnovších technológií nám umožňuje dosahovať vynikajúce výsledky v oblasti ekologickej udržateľnosti.

Záväzok k udržateľnosti: Staváme sa lídrami v oblasti udržateľnosti v automobilovom priemysle. Naše vozidlá sú navrhnuté tak, aby minimalizovali ich ekologický odtlačok a prispievali k ochrane životného prostredia. Okrem toho sa neustále snažíme zlepšovať energetickú efektívnosť výroby a recyklovať materiály na dosiahnutie nulového odpadu.

Naši zamestnanci: Naši zamestnanci sú náš najväčší poklad. Sme hrdí na svoj tím, ktorý tvoria odborníci z rôznych kútov sveta. Ich vášeň pre automobilový priemysel a inovácie nás poháňa vpred. Spoločne tvoríme atmosféru, ktorá podporuje kreativitu a spoluprácu.

Dongfeng Motor Slovakia v komunite: V spoločnosti veríme v dôležitosť spoločenskej zodpovednosti. Aktívne sa angažujeme v komunite, kde pôsobíme, a podporujeme rôzne projekty a iniciatívy v oblasti vzdelávania, kultúry a sociálnej starostlivosti.

Dongfeng Motor Slovakia si zakladá na svojej histórii úspechov, inováciách a záväzku k udržateľnosti. Sme na ceste vpred a tešíme sa na budúcnosť plnú nových výziev a príležitostí.

Odber tlačových správ Dongfeng Motor Slovensko

Tu sa môžete prihlásiť na zasielanie tlačových správ do Vašej emailovej schránky. Tlačové správy dostanete ihneď po zverejnení.

*Aby sme Vám mohli poskytnúť služby, o ktoré prostredníctvom kontaktného formulára žiadate, bude spoločnosť Plastonic s.r.o., Nám. Osloboditeľov 3B 040 01 Košice – mestská časť Juh, IČO: 47182491, ako správca, spracovávať Vami vyššie poskytnuté osobné údaje a to v súlade s obecným nariadením o ochrane osobných údajov (EU) 2016/679.