Dongfeng Motor Slovakia: Staviame most medzi inováciou a tradičným remeslom v automobilovom priemysle

Košice, 22. september 2023 – Spoločnosť Dongfeng Motor Slovakia, dcéra čínskeho konglomerátu Dongfeng Motor Corporation, dnes oznamuje svoj záväzok k inovácii a kvalite v automobilovom priemysle.

Slovenská divízia Dongfeng Motor, s centrálnou pobočkou v Košiciach, je od svojho vzniku v roku 2019 hrdým členom slovenskej automobilovej komunity. Spoločnosť sa neustále rozvíja a prispieva k rozvoju automobilového priemyslu na Slovensku.

Spojenie tradície a moderny: Dongfeng Motor Slovakia si zakladá na bohatom dedičstve slovenského automobilového priemyslu a poskytuje výrobné a technické know-how, ktoré sú od základov spojené s tradíciou. Zároveň investujeme do moderných technológií a inovácií, čo nám umožňuje byť konkurencieschopní na globálnom trhu.

Naša vízia: Naša vízia je jednoduchá – stále sa zlepšovať. Chceme byť lídrom v oblasti automobilového priemyslu, pričom naše ciele zahŕňajú udržateľnosť, bezpečnosť a komfort pre našich zákazníkov. Naša snaha posunúť hranice technológie a kvality nám dáva konkurenčnú výhodu.

Stavíme mosty: Naša spoločnosť je viac než len výrobca automobilov. Stavíme mosty medzi krajinami, kultúrami a ľuďmi. Sme hrdí na našu multikultúrnu pracovnú silu a na príležitosť spolupracovať s partnermi na celom svete.

Dongfeng Motor Slovakia sa teší na budúcnosť a na možnosť ďalšej spolupráce s našimi partnermi, zákazníkmi a komunitami, v ktorých pôsobíme. Naša príbeh je príbeh rastu, inovácie a spojenia, a sme hrdí, že môžeme byť súčasťou tohto vzrušujúceho automobilového priemyslu.

Odber tlačových správ Dongfeng Motor Slovensko

Tu sa môžete prihlásiť na zasielanie tlačových správ do Vašej emailovej schránky. Tlačové správy dostanete ihneď po zverejnení.

*Aby sme Vám mohli poskytnúť služby, o ktoré prostredníctvom kontaktného formulára žiadate, bude spoločnosť Plastonic s.r.o., Nám. Osloboditeľov 3B 040 01 Košice – mestská časť Juh, IČO: 47182491, ako správca, spracovávať Vami vyššie poskytnuté osobné údaje a to v súlade s obecným nariadením o ochrane osobných údajov (EU) 2016/679.